Czytam, bo chcę

"Czytam, bo chcę" to rubryka dla wszystkich tych, którzy chcieliby coś ciekawego poczytać. Co miesiąc zamieszczać będziemy recenzje książek polecanych przez uczniów kolejnych klas 5-6. W październiku recenzje  przygotowywali uczniowie klasy 6c. Polecają oni przede wszystkim takie pozycje, jak: "Harry Potter" J.K. Rowling, "Ten Obcy" I. Jurgielewiczowej, „Moje cudowne życie i inne katastrofy” C. Wilkins, "Dziennik cwaniaczka" J. Kinneya. Najciekawsze recenzje przygotowali: Staś, Hania, Zuzia K., Kinga K. Na szczególne wyróżnienie zasługuje recenzja "Baśnioboru" Brandona Mulla. Przeczytajcie, bo warto!

PAŹDZIERNIK 2016:

GRUDZIEŃ 2016:

LUTY 2017:

Rick Riordan "Percy Jackson i bogowie olimpijscy" cz.1 "Złodziej pioruna" oraz John Flanagan "Zwiadowcy" cz.1 "Ruiny Gorlanu"