07 lutego 2018 14:36 | Aktualności

Mistrzowskie trofeum

6 lutego 2018 r. w MDK Ochota odbyło się uroczyste podsumowanie ubiegłorocznych sportowych osiągnięć uczniów i szkół Ochoty w obecności władz dzielnicy - Burmistrza p. Katarzyny Łęgiewicz, zastępców p. Grzegorza Wysockiego i p. Krzysztofa Kruka, Naczelnika Wydziału Oświaty i Wychowania p. Krzysztofa Grochowskiego oraz p. Krzysztofa Kaliszewskiego, trenera rekordzistki świata w rzucie młotem Anity Włodarczyk. Dzielnica w klasyfikacji ogólnej Warszawskiej Olimpiady Młodzieży zajęła VI miejsce, natomiast nasza szkoła może się pochwalić wielkim sukcesem - zajęliśmy I miejsce w dzielnicy, zostawiając za sobą szkoły sportowe. Otrzymaliśmy piękny puchar, list gratulacyjny i drobną nagrodę pieniężną na sprzęt sportowy. Wiemy, że trudno jest sięgnąć szczytu, ale jeszcze trudniej na nim pozostać. Dlatego też  dołożymy wszelkich starań, aby tę najwyższą lokatę utrzymać.

Wielkie gratulacje dla uczniów, Rodziców i nauczycieli.

Zdjęcia: