08 lutego 2018 19:43 | Aktualności

„Wzorowy uczeń” - podsumowanie I semestru w klasach 1-3

7 lutego na apelu klas młodszych z ogromną przyjemnością nagrodziliśmy 55 uczniów odznakami „Wzorowy uczeń” ufundowanymi przez Radę Rodziców. Przypinki otrzymali uczniowie, którzy wyróżnili się w nauce i zachowaniu. Serdecznie im gratulujemy i życzymy powtórzenia sukcesów na koniec roku szkolnego. Apel uświetnili swoim występem uczniowie klasy 2b, którzy pod kierunkiem pani Sylwii Sawickiej przygotowali montaż słowno-muzyczny „Pory roku”. Podobał nam się ich taniec.

Pani Sylwia Sawicka- Koordynator programu „Szkoła promująca zdrowie” ogłosiła konkurs na logo i hasło reklamowe dla szkoły związane z promowaniem zdrowia-zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie. Czekają nagrody!

Przy tej okazji Pani Dyrektor Katarzyna Glinka wręczyła uczennicy klasy 3c nagrodę za zajęcia I miejsca w konkursie plastycznym „Cisza –mój przyjaciel”. Pracę można zobaczyć w galerii.

„Wzorowy uczeń” - podsumowanie I semestru w klasach 1-3 /7.02.2018 r./