08 lutego 2018 22:02 | Aktualności

Zimowy Narodowy dla aktywnych

Uczniowie klasy 6b i 7b z zachwytem przyjęli zaproszenie od Fundacji 5Live Akademia Surfingu i Deskorolki do udziału w bezpłatnych ogólnorozwojowych treningach na Stadionie Narodowym. Uczestniczyliśmy w zajęciach kształtujących sprawność ruchową, potrzebną w uprawianiu kiteboardingu, windsurfingu, surfingu, deskorolki oraz longboardingu. Jak się dowiedzieliśmy, trening Surf Hero ma ogromne znaczenie w każdej dyscyplinie sportowej oraz odgrywa znaczącą rolę w ruchach dynamicznych. Dzięki temu łatwiej znosić obciążenia treningowe, szybciej opanowuje się technikę oraz efektywniej wykorzystuje pracę mięśni. Po zajęciach na deskorolkach skorzystaliśmy z lodowiska na Zimowym Narodowym. To był świetnie, aktywnie spędzony czas, podczas którego nie tylko wiele dowiedzieliśmy się, ale skutecznie rozładowaliśmy energię i sprawdziliśmy swoją sprawność fizyczną.

Zimowy Narodowy dla aktywnych /06.02.2018 r./