Aktualności

03 kwietnia 2018 20:13 | Aktualności

Nasze sukcesy literackie, plastyczne i recytatorskie

Marzec obfitował w wiele konkursów o zasięgu ogólnowarszawskim.

W konkursie "Przyszłość spełnionych marzeń" W MDK Ochota w kategorii literackiej, recytatorskiej, wokalnej i plastycznej w gronie laureatów i wyróżnionych znaleźli się: Kalinka Michalak z 5b, Kasia Głuszek z 7a oraz z klasy 6b: Maja Strzałkowska , Gabrysia Śliwka, Agata Morozowicz, Weronika Sutkowska, Filip Tran, Julka Łuczak, Kuba Romanowski.


W konkursie recytatorskim "MÓWIDŁO", którego organizatorem również był nasz Ochocki MDK nagrodę Grand Prix zdobyła Julka Wierzuk z 6b, nagrodę Pola Klimczak z 6c i wyróżnienie Amelka Kamińska z 6c.


Natomiast w konkursie recytatorskim "Warszawska Syrenka" organizowanym przez Teatr Ochota w kategorii klas 1-3 - I miejsce i awans do etapu wojewódzkiego wyrecytowała Tereska Żukowska z 3b, III miejsce zajęła Nina Lemieszek i wyróżnienie otrzymała Helenka Adrjan z 3a i Marysia Piskorska z 1a. W kategorii klas 4-7 - I miejsce i awans do etapu wojewódzkiego wywalczyła Julka Wierzuk z 6b (reprezentująca szkołę oraz ognisko teatralne Teatru Ochoty), II miejsce zdobyły Pola Klimczak z 6c i Amelka Kamińska z 6c, III miejsce Kuba Romanowski z 6b, wyróżnienie Sebastian Borowy
z 7a.


Jesteśmy z Was dumni. Gratulujemy serdecznie. Rozwijajcie swoje talenty.

Przeczytano: 103 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry

Nasze sukcesy literackie, plastyczne i recytatorskie /marzec 2018 r./

dzieci