04 kwietnia 2018 10:23 | Aktualności

Marcowe wspominki w klasie 2b

Marzec w klasie 2b obfitował w wiele ciekawych wydarzeń. Uczniowie uczestniczyli w niezwykle ciekawej lekcji o elektryczności, rodzajach przewodów oraz żarówek prowadzonej przez jednego z rodziców – tatę Edmunda Skowyry. Wszyscy z zapartym tchem patrzyli na materiały przyniesione przez Pana Macieja Skowyrę. Dziękujemy za zaangażowanie i chęć dzielenia się wiedzą.

„Fuu – robale”. W marcu uczniowie klasy 2b poznawali insekty podczas zajęć ze specjalistą. Obcowanie z nimi było niezwykle ciekawe, dzieci z zapartym tchem obserwowały kolejne okazy, nie bali się też badać ich i dotykać. Z szeroko otwartymi oczami i uszami chłonęli kolejne ciekawostki na temat poznawanych „robali”. Okazało się, że nie były takie „Fuu”.

Klasa 2b bierze udział w projekcie „Sport to zdrowie!”. W ramach tej inicjatywy byliśmy dwa razy na lodowisku przy Ośrodku Sportu u Rekreacji mieszczącym się przy ulicy Rokosowskiej, uczniowie uczestniczą w aktywnych przerwach na sali gimnastycznej, a w ostatnim czasie z olbrzymią radością uczestniczyli w zajęciach organizowanych przez Szkołę Windurfingu oraz jeździe na lodowisku na „Zimowym Narodowym”. Obecnie z niecierpliwością czekają, jakie atrakcje przyniesie kwiecień.

Marcowe wspominki w klasie 2b /marzec 2018 r./