Doradztwo zawodowe

Koordynator doradztwa edukacyjno - zawodowego w SP nr 264: pani Katarzyna Koźluk - pedagog szkolny.

wsdz.png [354x210]

Wewnątrzszkolny System Doradztwa Edukacyjno - Zawodowego w SP nr 264.

zaproszenie_do_ppppng [466x576]

-------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo,

zapraszamy Rodziców Uczniów klas 8 do obejrzenia prezentacji pt. "Rodzic jako doradca swojego dziecka przy wyborze szkoły ponadpodstawowej".

Prezentacja

Dni otwarte w warszawskich szkołach ponadpodstawowych

Zapraszamy na „Giełdę Zawodów. Dobrze wybrane”

Stolica promuje i popularyzuje szkolnictwo zawodowe. Podczas dwudniowej „Giełdy Zawodów” w Pałacu Kultury i Nauki - 11-12 marca, godz. 9.00-19.00. zaprezentują się stołeczne technika i szkoły branżowe I stopnia.

Stołeczne szkoły zawodowe kształcą w 70 zawodach, które podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane w podziale na następujące branże:

•             Gastronomia, Hotelarstwo i Turystyka

•             Ekonomia i Handel

•             Transport i Drogownictwo

•             Budownictwo

•             Nowe Technologie

•             Usługi

•             Fotografia i Multimedia

Uczniowie klas VIII szkół podstawowych, którzy odwiedzą giełdę będą mogli uzyskać informacje na temat różnych zawodów oraz zapoznać się ze specyfiką nauczania danego zawodu. Będą mogli porozmawiać z uczniami, którzy uczą się już danego zawodu a także skorzystać z indywidualnych porad doradców zawodowych.

Zwiedzający mogą liczyć na dodatkowe atrakcje - prezentacje multimedialne, gry edukacyjne i filmy przygotowane przez szkoły zawodowe.

Zapisy będą prowadzone za pomocą systemu elektronicznej rejestracji  pod adresem:

gieldazawodow.wcies.edu.pl od 25 lutego od godz. 9.00 do 5 marca lub do wyczerpania limitu miejsc. Rejestracja obejmuje zorganizowane grupy uczniów ze szkół podstawowych (do 32 uczniów) wraz z opiekunem.

Wstęp wolny dla rodziców od godz. 15.00 do 19.00