Sport w naszej szkole

ROK SZKOLNY 2019/2020

• III MIEJSCE w dzielnicy w piłce ręcznej dziewcząt.
Nasze reprezentantki to: Hania, Nikole, Ania, Wiktoria, Ola, Zosia, Natalka, Renata, Diana, Dagmara,
Weronika.

• II miejsce - badminton dziewcząt /kategoria młodzież/: Amelia O. kl. 7c, Zuzia B. kl. 8a, Zuzia K. kl. 8a.

• II miejsce - piłka ręczna /kategoria młodzież/: Kinga B. kl 7a, Julia D kl. 7a, Zuzanna S. kl. 7b, Zuzanna B. kl. 8a, Zuzanna K. kl. 8a, Julia Ł. kl. 8b, Agata M. kl. 8b, Julia P. kl. 8b, Gabriela Ś. kl. 8b, Emilia Ż. kl. 8b.

• III miejsce - tenis stołowy /kategoria młodzież/: Weronika E. kl. 7a, Sylwia K. kl. 7b.

• VII miejsce - badminton - bWarszawska Olimpiada Młodzieży: Marcel T. kl. 8a, Aleksander S. kl. 8b.

• III miejsce w zawodach w piłkę koszykową na terenie dzielnicy w kategorii dzieci. Dziewczęta i chłopcy z klas V-VI zajęli:

- Drużyna dziewcząt: Zofia K., Paulina M., Oliwia C.,Natalia Ł. ,Martyna K.,Diana D., Renata G.,Dagmara K. ,Wiktoria B. ,Tra N.,Nicole R.,Amelia W.

- Drużyna chłopców: Patryk  J.,Bartek W.,Le L., Antoni J., Jakub S., Miłosz F., Karol Z., Dawid N., Konrad S.

• III miejsce - Mistrzostwa Ochoty w koszykówce dziewcząt - kategoria młodzież: Kinga B. kl. 7a, Natalia N. kl. 7a, Zuzanna K. kl. 8a, Zuzanna B. kl. 8a, Julia W. kl. 8a, Nadia W. kl. 8a, Agata M. kl. 8b, Julia P. kl. 8b, Gabriela Ś kl. 8b, Weronika S. kl. 8b, Emilia Ż kl. 8b.

ROK SZKOLNY 2018/2019

I. Mistrzostwa Ochoty Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2018/2019 w ramach LII WOM:

• KATEGORIA DZIECI:

Biegi przełajowe 01.10.2018r. RKS Skra:
    Marta K., Zofia F., Hanna M.,Anna G., Zofia K., Jakub B., Bartosz W., Stanisław G., Mateusz J., Dominika M., Julia W., Aleksandra T., Ni N.,Pola K., Jarosław S., Adam Ł., Jakub B., Eryk K., Piotr B.

Do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży zakwalifikowali się:
Marta K. VI miejsce
Mateusz J. IX miejsce
Dominika M. IV miejsce
Julia W. X miejsce
Adam Ł. V miejsce

Tenis stołowy dziewcząt  - II miejsce: Wiktoria K., Blanka S.,Pola K.

Tenis stołowy chłopców – VII miejsce: Jarosław Sz., Michał K., Janek L.

Mini piłka siatkowa dziewcząt- V miejsce: Julia D., Wiktoria K., Sylwia K., Zuzanna H., Amelia K.,
        Pola K., Maja K., Sylwia W., Blanka S.

Badminton III miejsce: Blanka S., Zuzanna K., Julia W.

20190318_124212_kopiowaniejpg [300x617]

Pływanie - V miejsce: Natalia K., KingaS., Marta K., Antonina K., Hanna M., MajaW., JuliaW., Inez F.

Pływanie /chłopcy/ - IV miejsce: Drużyna chłopców z klas I-VI - 27.03 wystartowała w zawodach pływackich klas młodszych. Chłopcy ścigali się w sztafecie a później indywidualnie w trzech stylach: klasyk, kraul A i kraul B. Bo emocjonującej walce zajęliśmy IV miejsce w dzielnicy. Brawo!!!

Zawody dzielnicowe w gimnastyce sportowej dziewcząt: 01.04.19 w naszej szkole odbyły się zawody dzielnicowe w gimnastyce sportowej dziewcząt. Reprezentowały nas dwa zespoły w składzie: Aleksandra  P.,Julia K.,Lena N.,Zuzanna T., Zofia F., Zuzanna D., Maja G., Paulin K., Klara Z., Hanna A., Kinga K., Gabriela B., Oliwia S., Liwia Z., . Dziewczynki wspaniale ćwiczyły zdobyły dwa pierwsze miejsca. Najlepsza ósemka będzie reprezentowała naszą szkołę  w WOM-ie. GRATULACJE !!!

• KATEGORIA MŁODZIEŻ
Biegi przełajowe 01.10.2018r. RKS Skra: Ludwika Z., Daniela D., Klaudia J., Agata M., Julia W., Zuzanna M., Karolina B., Natalia L., Sara F., Anh, Mikołaj P., Stanisław Ł., Bartosz W., Jan S., Alan Z., Sebastian K., Szymon Z., Sebastian B., Mateusz Ż., Konrad G.

Do Warszawskiej Olimpiady młodzieży zakwalifikowali się:

Sebastian K. I miejsce
Mikołaj P. V miejsce

Stanisław Ł. VI miejsc

Piłka nożna dziewcząt 25-26.09.2018r. G15 - VI miejsce:

Zuzanna M.,  Wiktoria D.,  Sara F.,  Katarzyna G.,  Anh,  Natalia L.,  Maria D.,  Zuzanna G.,  Agata M.,  Julia P.,  Gabriela Ś., Emilia Ż.

Tenis stołowy dziewcząt – V miejsce: Zuzanna B., Aleksandra W.

Piłka siatkowa dziewcząt - VI miejsce: Joanna M., Zuzanna M.,Zuzanna G., Natalia L., Sara F., Katarzyna G., Emilia Ż., Julia P., Agata M., Gabriela Ś.

Badminton chłopcy - I miejsce: Sebastian K., Konrad G., Kamil N.

Badminton dziewczęta - II miejsce: Zuzanna M., Hanna T.

Pływanie - IV miejsce: Zuzanna B., DominikaS., Julia Ł., Agata M., Gabriela Ś., Maja S.

Pływanie /chłopcy/ - III miejsce: Reprezentacja chłopców  z klasy siódmej - 26.03 wzięła udział w zawodach dzielnicowych w pływaniu. Po zaciętej walce w sztafecie, chłopcy ścigali się indywidualnie w dwóch  stylach: klasycznym i kraul A. Zawody ukończyliśmy na trzecim miejscu w dzielnicy. Brawo