16 grudnia 2018 18:48 | Aktualności

„Gwiazdka świeci dla dzieci” z udziałem artystów i Wolontariuszy z SP 264

Sobotnie przedpołudnie, 16 grudnia było niezwykle pracowite dla naszych szkolnych Wolontariuszy oraz artystów. Kolejny już raz wspomogliśmy grudniową akcję "Gwiazdka świeci dla dzieci" skierowaną do podopiecznych z ochockich przedszkoli i szkół, a organizowaną przez Fundację Pomocy Społecznej EVA oraz Urzęd dzielnicy Ochota.

13 grudnia młodzi Wolontariusze z naszej szkoły przy wsparciu opiekunów Samorządu Szkolnego pracowali przy wspólnym pakowaniu paczek świątecznych dla potrzebujących dzieci z terenu naszej dzielnicy. Jednocześnie zaproszono nas do współtworzenia programu artystycznego, prezentowanego na uroczystej Gali 16.12.2018 roku. Naszą szkołę reprezentowała niezawodna gromadka empatycznych i jednocześnie utalentowanych dzieciaków z klas 6-8.

Na scenie wystąpiła skrzypaczka Pola, dziewczyny z zespołu wokalnego i znany wszystkim zespół tańca wietnamskiego. Nad całą naszą grupą czuwały w tym roku panie: Małgorzata Różańska, Dorota Suchecka, Katarzyna Biernacka i Beata Niewczas. Wszyscy oklaskiwaliśmy również pozostałych wspaniałych artystów, dzień był wspaniałym przeżyciem dla wszystkich przybyłych.

Wolontariusze z SP 264 podbijają serca najmłodszych /16.12.2018 r./