20 grudnia 2018 13:01 | Aktualności

Wspólnie kolędowaliśmy Małemu

Jak co roku pracownicy szkoły i cała kadra pedagogiczna wzięli udział w wigilijnym, przedświątecznym spotkaniu. W tym roku byli z nami również przedstawiciele Ogniska Pracy Pozaszkolnej. Tradycją już się stało, że spotkanie uświetniają uczniowie, którzy w roli kolędników odwiedzają z kolędą swoich nauczycieli i instruktorów. Tak było i tym razem. Wielokulturowa gromada dzieci polskich, ukraińskich i wietnamskich wspólnie odśpiewała najpiękniejsze pieśni Bożego Narodzenia. Była również niespodzianka, życzenia z samych gór, odległych Kaszub, dalekiego Wietnamu i nawet z Ukrainy. Na pochwałę zasługują nauczyciele, którzy wspaniale włączyli się do wspólnego śpiewu. Było wspaniale. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Wspólnie kolędowaliśmy Małemu /19.12.2018 r./