06 lutego 2020 22:25 | Aktualności

Bezpieczne ferie - życzenia

Z okazji ferii zimowych, życzymy Wam, Drodzy Uczniowie, bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Niech ten wolny czas dostarczy niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć.
Odpoczywajcie, cieszcie się urokami zimy, swobodą, przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi.
Przypominamy Wam kilka prostych zasad, które sprzyjają bezpieczeństwu:
- bądźcie widoczni na drodze i w jej pobliżu – noście drobne elementy odblaskowe na kurtkach, plecakach, paski odblaskowe wszyte w odzież;
- pamiętajcie o telefonach alarmowych – europejski numer alarmowy: 112;
- myślcie i przewidujcie konsekwencje swoich zachowań na stokach narciarskich, na wyciągach, na lodowiskach oraz w innych miejscach zabaw;
- przestrzegajcie poleceń osób obsługujących obiekty sportowe;
- używajcie kasków chroniących głowę – na nartach, łyżwach, na rowerze.

Rodzicom składamy podziękowania za zaangażowanie i trud w I semestrze i również życzymy chwili odpoczynku od szkoły.

Spotykamy się 24 lutego. Wracajcie wszyscy zadowoleni, uśmiechnięci oraz wypoczęci, z nową energią do pracy w drugim semestrze.

Dyrekcja SP 264
im. Gabrieli Mistral w Warszawie