07 lutego 2020 17:17 | Aktualności

Sukces naszej Uczennicy

11 lutego przypada Europejski Dzień Numeru Alarmowego 112. Z tej okazji  wśród uczniów warszawskich szkół został ogłoszony konkurs plastyczny pod tytułem „112 – ten numer ratuje życie”, którego organizatorem było miasto stołeczne Warszawa –Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy.

Uczniowie naszej szkoły wiedzą, że numer 112 wybieramy tylko w przypadku, gdy potrzebujemy pomocy więc chętnie wzięli udział w konkursie. Powstało dużo ciekawych prac w 2 kategoriach wiekowych: kl. 1-3 i 4-6.

I miejsce zdobyła praca uczennicy klasy 6d Natalii Kozioł, która miała zaszczyt odebrać nagrodę z rąk Prezydenta m. st. Warszawy pana Rafała Trzaskowskiego. Uroczyste podsumowanie kokursu odbyło się  11 lutego 2020 roku, podczas obchodów Europejskiego Dnia Numeru Alarmowego 112 w siedzibie Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy przy ul. Młynarskiej 43/45. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni.