Wirtualny spacer po szkole 264

Już wkrótce w szkołach rozpocznie się rekrutacja nowych uczniów do klas pierwszych. W Szkole Podstawowej nr 264 rokrocznie z tej okazji odbywał się Dzień Otwarty Szkoły, na który zapraszaliśmy przyszłych pierwszaków wraz z ich rodzicami. W tym czasie przyszli uczniowie klas pierwszych brali udział w ciekawych zajęciach na terenie szkoły. Ich rodzice w tym czasie mogli porozmawiać np. z Dyrektorem szkoły, nauczycielami - mogli zwiedzać i oglądać sale lekcyjne - całą szkołę. Niestety pandemia pozbawiła ich tej możliwości. W związku z powyższym jeden z wolontariuszy SKW - uczeń klasy 7a - postanowił wszystkich zainteresowanych zaprosić na wirtualny spacer po szkole. Nakręcił film pokazujący szkołę od środka. Oto link do tego filmu: https://youtu.be/YgxrKdRxdP8

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do tego wirtualnego spaceru!
  • Witamy w Szkole Podstawowej nr 264 im. Gabrieli Mistral w Warszawie!