Klasa 8c realizuje projekt PRZYSTAŃ W SIECI

Od lutego 2021 r. Uczniowie klasy 8c wspólnie z Wychowawcą realizują projekt edukacyjny PRZYSTAŃ W SIECI.

Projekt powstał z inicjatywy Facebooka, NASK i UNICEF POLSKA. Projekt objęty jest honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

Autorzy projektu oferują kursy e-learningowe w ramach sześciu modułów: prywatność w sieci, cyberprzemoc, cyberzagrożenia, nielegalne i szkodliwe treści w internecie, cyfrowe ślady i reputacja online oraz fałszywe informacje.

23 lutego na godzinie wychowawczej Uczniowie klasy 8c odbyli e-learningowe kurs dotyczące odpowiedzialnego korzystania z internetu, ochrony własnego wizerunku w sieci i bezpieczeństwa on-line. Kurs zakończył się testem, który wszyscy zaliczyli z powodzeniem. Wysiłek Uczniów nagrodzony został imiennymi certyfikatami.

  • Witamy w Szkole Podstawowej nr 264 im. Gabrieli Mistral w Warszawie!